Cornelis van Bevberloo litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition med fågel och kvinna, signerad samt daterad 75 numrerad 57/125, litografi ca 67x50 cm

810509

2020-09-15