Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): fjordlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1918, ca 89x73 cm

Mindre dukskada

810510

2020-09-09