Wifredo Lam carborundumetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982) Kompositon med figurer på berg, signerad samt numrerad 27/100, tryckytan ca 57,5x41,5 cm

810513

2020-09-15