Ljusstakar sterlingsilver
Closed
2020-09-09
810521
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, 1900-tal, svenska importstämplar, fyllda, höjd 20 cm