Alexander Calder litografi

Alexander Calder litografi
Alexander Calder litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER CALDER (1898-1976), tryckt signatur, numrerad 114/300, litografi, ca 72x52 cm

810526

2020-09-15