James Coignard carborundumetsningar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (2) (Frankrike, 2015-2008): Abstrakta kompositioner, signerade samt numrerade 47/75 och 48/75, carborundumetsningar ca 65x50 cm

810531

2020-09-15