Bokhylla sengustaviansk stil

Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, sengustaviansk stil, dekor av kannelyr, fleuroner i mässing, höjd ca 98, 100x27 cm

Smärre repor

810541

2020-09-09