Stephanie von Trauttweiller

Stephanie von Trauttweiller
Stephanie von Trauttweiller
Stephanie von Trauttweiller
Stephanie von Trauttweiller

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STEPHANIE VON TRAUTTWEILLER (1888-1979), olja på duk, blomsterstilleben med bla solrosor och gladioler, bildmått 60x73 cm

Sedvanligt ytslitage

810548

2020-09-11