Modellmotor

Modellmotor
Modellmotor
Modellmotor
Modellmotor
Modellmotor
Modellmotor
Modellmotor
Modellmotor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLMOTOR, Turbin, Hema, GDR, 1950/60-tal.
delvis bemålad metall, längd ca 55, höjd 22,5 cm

Smärre rostangrepp och slitage

810564

2020-09-15