Fiskerulle

Fiskerulle
Fiskerulle
Fiskerulle
Fiskerulle
Fiskerulle
Fiskerulle

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

FISKERULLE, England, tidigt 1900-tal, trä samt mässing, diameter ca 7,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

810565

2020-09-15