Skål Argenta Wilhelm Kåge
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, "Argenta", skål, stengods, Gustavsberg, grön glasyr, målad silverdekor av fisk, botten stämplad "GUSTAVSBERG ARGENTA 1107 III", höjd ca 10, diameter 22 cm
Nagg, krackeleringar
810576
2020-09-22