Skål Argenta Wilhelm Kåge

Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge
Skål Argenta Wilhelm Kåge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, "Argenta", skål, stengods, Gustavsberg, grön glasyr, målad silverdekor av fisk, botten stämplad "GUSTAVSBERG ARGENTA 1107 III", höjd ca 10, diameter 22 cm

Nagg, krackeleringar

810576

2020-09-22