Bokhylla med skåpdel
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, med skåpsdel, 193/40-tal, låg modell, massurbjörk, höjd ca 75, 120x27 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
810586
2020-09-14