Bokhylla med skåpdel
Closed
2020-09-14
810586
| Sold for | 3 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, med skåpsdel, 193/40-tal, låg modell, massurbjörk, höjd ca 75, 120x27 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen