Bokhylla med skåpdel

Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, med skåpsdel, 193/40-tal, låg modell, massurbjörk, höjd ca 75, 120x27 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

810586

2020-09-14