Klädskåp nyrenässans
Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, blandstil, dörr med spegel, med innanförliggande hyllplan, en låda nedtill, höjd ca 222. 90x50 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämingen
810591
2020-09-15