Klädskåp nyrenässans

Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, blandstil, dörr med spegel, med innanförliggande hyllplan, en låda nedtill, höjd ca 222. 90x50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämingen

810591

2020-09-15