Trädgårdsurnor Byarum 2007

Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007
Trädgårdsurnor Byarum 2007

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYARUM, urnor, ett par, 2007, monogramsignerade samt numrerade ALP 839 respektive 843, sandgjuten aluminium, svarlackerade, höjd ca höjd 56 cm, diameter ca 40 cm

Bruksslitage

810598

2020-09-15