Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1970-tal, lackerad furu, nedsänkning i mässing, höjd ca 56, 102x38 cm

Åldersrelaterat slitage, blomlådor med anlupning, mindre repor och stötmärken

810599

2020-09-10