Sängbord
2020-09-15
810602
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, (2) 1 par, 1900-talets mitt, med en låda samt utdragabar skiva, betsat trä, knoppar i brons, höjd ca 73 samt 48x43 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage