Samiskt tennfat EKN

Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN
Samiskt tennfat EKN

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

TENNFAT, samiskt, 1900-talets andra hälft, stämplat EKN, ca 32x20 cm

kantstött

810613

2020-09-15