Klubbat för:
35 EUR
150 EUR
ARTTU BRUMMER, VAS, glas, signerad Riihimäen Lasi Oy A. Brummer, ljusblått glas, höjd 9,5 cm, diameter 12,5 cm
Obetydligt ytslitage
810620
2020-09-10