Arttu Brummer vas

Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas

Klubbat för:

35 EUR

150 EUR

ARTTU BRUMMER, VAS, glas, signerad Riihimäen Lasi Oy A. Brummer, ljusblått glas, höjd 9,5 cm, diameter 12,5 cm

Obetydligt ytslitage

810620

2020-09-10