Sänggavel

Sänggavel
Sänggavel
Sänggavel
Sänggavel
Sänggavel
Sänggavel

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SÄNGGAVEL, 1900-talets tredje kvartal, björk med detaljer i mahogny, bredd 118 cm, höjd 111 cm.

Kuntoraportti

Mindre bruksslitage.

810640

Päivämäärä:

2020-09-18