Sänggavel
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SÄNGGAVEL, 1900-talets tredje kvartal, björk med detaljer i mahogny, bredd 118 cm, höjd 111 cm.
Kuntoraportti
Mindre bruksslitage.
810640
Päivämäärä:
2020-09-18