Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
PALLAR, 1-par, 1960/70-tal, furu, med centralben och rund sits, höjd ca 45, diameter 33 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
810642
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här