Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKSNURRA,1900-tal, fanerat, snurrfot, 1 utragbar låda och tre fack på vardera sida, höjd ca 65, 56x56 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

810657

2020-09-15