Bruno Mathsson fåtöljer

Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Karin" 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, svart textiklädsel, sitthöjd ca 40 cm

klädsel senare, bruksspår/slitage

810667

2020-09-15