Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Stadsgården Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström -60, olja på duk, ca 65x54 cm
810672
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här