Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI SILVER, 15 delar, 1800-tal respektive 1900-tal, 3 ströare (varav en med blåtonad glasinsats), lockask, tesil, servettering, skål på tre fötter, tre emaljerade skålfat, två saltskedar, tärningsetui samt små figurscener, längd 2-11 cm.

Bruksslitage, bucklor, gravyr.

810674

2020-09-18