Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
BULLDOG, 1920-30-tal, plysch, stoppning med träull, vridbart huvud, höjd ca 28 cm, längd ca 31 cm, TAX, porslin, höjd 14 cm, längd 21 cm
Skador, lagningar
810690
2020-09-12