Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR JONN (1904-1963): "Kattstudie", signerad och daterad -47, olja på duk, ca 61x51 cm
krackeleringar
810708
2020-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här