Fiskgryta gryta koppar

Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar
Fiskgryta gryta koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKGRYTA, GRYTA med insats, 1900-talets början, koppar, invändigt förtennade, grytan märkt Nyqvist Falun, höjd 20-28, fiskgrytans längd 62x30 cm

Slitage

810709

2020-09-10