Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (Sverige, 1901-1948): "Nötskrika, olja på duk, signerad, daterad á tergo 1946, 59,5 x 53 cm. .

Märken efter tidigare ram.

810719

2020-09-18