Carl Elding oljemålning

Carl Elding oljemålning
Carl Elding oljemålning
Carl Elding oljemålning
Carl Elding oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CARL ELDING (1893-1955): Motiv från Slussen, signerad Elding, olja på pannå, ca 22x23 cm

Zustandsbeschreibung

810732

2020-09-10