Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CARL ELDING (1893-1955): Motiv från Slussen, signerad Elding, olja på pannå, ca 22x23 cm
Zustandsbeschreibung
810732
2020-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner