Josef Süss oljemålning

Josef Süss oljemålning
Josef Süss oljemålning
Josef Süss oljemålning
Josef Süss oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF SÜSS (1892-1961): Motiv med äldre man, signerad J Süss, olja på duk, 42,5x24,5 cm

810736

2020-09-10