Nattkista barock

Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock
Nattkista barock

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

NATTKISTA, 1600/1700-tal, barock, ek, karvsnittsdekor, beslag i smide, höjd 19, 36x30 cm

Nyckel saknas, ålderrelaterade skador

810750

2020-09-10