Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
NATTKISTA, 1600/1700-tal, barock, ek, karvsnittsdekor, beslag i smide, höjd 19, 36x30 cm
Nyckel saknas, ålderrelaterade skador
810750
2020-09-10