Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1960-tal, Bitossi, pressad dekor, etikettmärkt, höjd inklusive lamphållare ca 62 cm
Nagg, lagning
810753
2020-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här