Rosenthal fiskservis

Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis
Rosenthal fiskservis

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, 1900-talets början, fiskservis, modell "Copenhagen", dekor av karpar och näckrosor, totalt 27 delar, bestående av: 24 mattallrikar (diameter ca 22,5 cm), 1 uppläggningsfat, såsskål på fat samt en karott med lock

Smärre bruksslitage

810758

2020-09-15