Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HARALD ENGMAN (Danmark, 1903-1968): "Due West", satirpolitiskt motiv, signerad och daterad Harald Engman -43, blandteknik, 20x17 cm
Dedikation
810770
2020-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här