Bord i Louis XVI-stil 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, mahognyfanér, beslag i mässing, stenskiva, gallerkant, höjd 79 cm

Slitage och smärre skador

810776

2020-09-10