Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SIGILLSTAMPAR, 8 st, 1800-tal respektive 1900-tal, blandade material, höjd 3-10 cm.
Bruksslitage, sprickor.
810779
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här