Sigillstampar

Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SIGILLSTAMPAR, 8 st, 1800-tal respektive 1900-tal, blandade material, höjd 3-10 cm.

Bruksslitage, sprickor.

810779

2020-09-18