Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

35 000 SEK

20 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): segelbåtar till havs, olja på duk, signerad, bildmått 19x24 cm

Framstår i gott skick

810780

2020-09-12