Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, urtavla i emalj samt mässing, slag, bakstycke med spegel, fodral i mahognyfanér, höjd 42 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och skador, lösa delar
810782
2020-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner