Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, urtavla i emalj samt mässing, slag, bakstycke med spegel, fodral i mahognyfanér, höjd 42 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och skador, lösa delar

810782

2020-09-10