Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERNESTO TATAFIORE (Italien, född 1943): modell, etsning, signerad och numrerade 26/60, bladstorlek ca 50 x 69 cm.
Ej examinerad ur ram.
810783
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här