Ernesto Tatafiore litografi

Ernesto Tatafiore litografi
Ernesto Tatafiore litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNESTO TATAFIORE (Italien, född 1943): modell, etsning, signerad och numrerade 26/60, bladstorlek ca 50 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

810783

2020-09-19