Salvador Dalí skulptur
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SALVADOR DALÍ (1904-1989): "Venus à la giraffe", skulptur, märkt Dali och numrerad 210/1500, brons, gjutarstämplar Fusa dalla Venturi Arte Bologna - Italia, höjd 56,5 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
Smärre patina
810786
2020-09-17