Salvador Dalí skulptur

Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur
Salvador Dalí skulptur

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SALVADOR DALÍ (1904-1989): "Venus à la giraffe", skulptur, märkt Dali och numrerad 210/1500, brons, gjutarstämplar Fusa dalla Venturi Arte Bologna - Italia, höjd 56,5 cm

Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

Smärre patina

810786

2020-09-17