Omega herrarmbandsur Seamaster Cosmic
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, armbandsur, guld på stål, Seamaster Cosmic, 1970-tal, automatisk, datum, plexiglas, boettnr. 166026, diameter 35 mm, originaletui
Kuntoraportti
Verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor
810802
Päivämäärä:
2020-09-11