Omega herrarmbandsur Seamaster Cosmic

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, armbandsur, guld på stål, Seamaster Cosmic, 1970-tal, automatisk, datum, plexiglas, boettnr. 166026, diameter 35 mm, originaletui

Kuntoraportti

Verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor

810802

Päivämäärä:

2020-09-11