Jose Luis Sanchez skulptur

Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur
Jose Luis Sanchez skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/341, brons, sockel av marmor, total höjd ca 18 cm

Smärre slitage

810804

2020-09-15