Musselmalet
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, (30) delar,"Musselmalet", halvblond samt 1 helblond, alla utom 6 äggkopparna andra sortering, 6 djupa tallrikar, 1 tekanna, 1 gräddkanna, 4 tekoppar, 1 djup skål, 4 tillbehörsfat, 6 nålfat
Enstaka nagg, bruksslitage
810810
2020-09-17