Musselmalet

Musselmalet
Musselmalet
Musselmalet
Musselmalet
Musselmalet
Musselmalet

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, (30) delar,"Musselmalet", halvblond samt 1 helblond, alla utom 6 äggkopparna andra sortering, 6 djupa tallrikar, 1 tekanna, 1 gräddkanna, 4 tekoppar, 1 djup skål, 4 tillbehörsfat, 6 nålfat

Enstaka nagg, bruksslitage

810810

2020-09-17