Skulptur tempellejon

Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon
Skulptur tempellejon

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, omkring 1900-talets mitt, Italien, lergods, polykromt bemålad, i form av tempellejon, inpressad märkning "Made in Italy", höjd ca 70 cm

Slitage, nagg

810817

2020-09-14