Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
300 EUR
EERO NELIMARKKA (1891-1977) interör från pensionat Brea på Rue de la Grande Chaumiere, Paris, signerad samt daterad 1920 Paris, olja på pannå, 32x23 cm
färgbortfall, skador
810844
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här