Inez Villanueva olja

Inez Villanueva olja
Inez Villanueva olja
Inez Villanueva olja
Inez Villanueva olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INEZ VILLANUEVA (Peru, samtida): Figurkomposition, signerad och daterad 88, Ateljé Nreri Lima, olja på duk, 97x128 cm

Smärre ytmärken

810850

2020-09-22