Lena A Linderholm grafik

Lena A Linderholm grafik
Lena A Linderholm grafik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, numrerad 995/1750, bildmått ca 56x76 cm

810858

2020-09-12